ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Opatření ke korona virové situaci v Domově Leontýn od 18.7.2022
  1. Aktuální informace
  2. Opatření ke korona virové situaci v Domově Leontýn od 18.7.2022

Opatření ke korona virové situaci v Domově Leontýn od 18.7.2022

Autor: Michal Patera
Poslední aktualizace: 18.07.2022

AKTUALIZACE OD 18.7.2022

  • Jak jste jistě zaznamenali i nadále pokračuje komunitní přenos v populaci onemocněním covid-19, a jeho subvariant – varianty omikron.
  • Tyto subvarianty BA.4 a BA.5 podle dosavadních výsledků z klinické praxe nijak významně nemění a nezhoršují průběh onemocnění, ale dle dostupných údajů zřejmě unikají protilátkám navozeným předchozími onemocněními. Imunita po prodělání nemoci nemusí být spolehlivou ochranou před infekcí.
  • Jako prevenci je doporučeno pro návštěvníky pobytových zařízeních (domovy pro seniory, domovy pro osoby se zdravotním postižením a domovy se zvláštním režimem) nošení respirátorů třídy FF P2 při vstupu do zařízení.

Žádáme Vás o zodpovědné dodržení nošení respirátorů návštěv v uzavřených prostorách pobytových služeb.

Domov Leontýn si vyhrazuje právo nepovolit vstup návstěvám, které vykazují příznaky korona virového onemocnění, tedy kašel, dušnost, obtíže při mluvení z důvodu změn v krku, rýma.

K návštěvám je možné využít jídelnu, skleník, posezení na zahradě, posezení u statku. I imobilní klienti mají možnost na rehabilitačním křesle mít návštěvu v jídelně, na zahradě nebo ve skleníku (zde prosíme dát návštěvu vědět předem, abychom mohli křeslo připravit).

Dokumenty

Evidenční list 173 KB